• 8 سالگی سازمان مبارک

    کد: 7496
    تاریخ: ۱۳۹۲/۰۴/۱۲
    منبع خبر: ریاست سازمان
    تعداد بازدید: 2327
    سالروز تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه ای یادآور همه تلاشهای صمیمانه ای است که برای صنعتی جوان ومظلوم طی دو دهه در اقصی نقاط کشور به انجام رسیده است...

    سالروز تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه ای  یادآور همه تلاشهای صمیمانه ای است که برای صنعتی جوان ومظلوم طی دو دهه در اقصی نقاط کشور به انجام رسیده است ، یادآور دلبستگی همه اشخاصی است که عشق به حرفه وکار را درک نموده سایر جاذبه های مادی نتوانسته است آنها را اغوا کند .همچنین یادآور تلاش ومجاهدت بی وقفه برای برپا داشتن تشکل صنفی است که در عین حفظ حداکثر تعامل مثبت با دولت ، کمترین بستگی و ارتباط ساختاری را با دولت دارد . طی همه این هشت سال ، برای حفظ هویت واقعی یک تشکل صنفی ، ایستادگی ، بردباری و توسعه انجام شد. اینکه امروز این سازمان در گستره 25 استان کشور با ابراز تمایل ودرخواست فعالین صنفی و نه با بخشنامه و دستور مستقر می باشد ، نشانه ای از دلبستگی صنف به این مجموعه ، امید پایدار ایشان در عین همه ناملایمات  دوره های اخیردر صنعت فناوری اطلاعات  است .
    اما آنچه مایه دلگرمی و نگاه رو به جلو است ، قوت واستحکام این سازمان   با شتاب  روز افزون است که صرفأ با حمایت اعضا حاصل شده است.
    افزون برآن دورنمای  توجهی که به صنعت فناوری اطلاعات کشور پدیدار گشته موجی از امید ایجاد کرده است پس امید است با لطف وعنایت پروردگار، آغاز نهمین سال فعالیت سازمان ما ،  نقطه عطفی در توسعه صنعت فناوری اطلاعات و همچنین ارتقای نقش سازنده آن  باشد . هشتمین سالروز تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه ای بر همه فعالین فناوری اطلاعات وارتباطات مبارک وخجسته باد.


    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان لرستان می باشد.
مجری: پورتال سامان